Srpen 2012

'On The Road' Teaser

30. srpna 2012 v 21:12 Videos

•Kopíruj se zdrojem•

Robert Pattinson je Připraven setkat se s Kristen Stewart

29. srpna 2012 v 13:08 Articles
Šestadvacetiletého herce hluboce ranilo, když se jeho přítelkyně přiznala k románku se ženatým režisérem Rupertem Sandersem.

Jeho přátelé ale tvrdí, že Robert už věří, že byl románek jenom "chvilkovou nerozvážností", a je připravený se s Kristen setkat tváří v tvář.

Zdroj prozradil: "Mluvili spolu po telefonu asi hodinu. Bylo to velice emocionální. Kristen ho prosila, aby se setkali tváří v tvář a mohli si promluvit. Zřejmě Roba přesvědčila, protože s tím souhlasil. I když Kristen udělala stašlivou chybu, Rob jen tak nemůže vypnout svoje pocity. Kristen opravdu miloval a já si myslím, že teď už věří, že se jednalo jen o chvilkovou nerozvážnost - krátkou, médii propíranou záležitostí, která se už nikdy nestane. V Robových očích byla Kristen svedena a není jí to jen líto, ale je naprosto zničená tím, co udělala."

I kdyby dal Rob jejich skoro čtyřletému vztahu druhou šanci, určitě by se chtěl s Kristen dohodnout na nějakých pravidlech.
Zdroj dodal časopisu LOOK: "Pokud jí Rob vezme zpátky, určitě to bude za určitých podmínek. Kristen by musela trávit víc času v jeho rodném Londýně. Také by rád převzal způsob, jakým pracují Angelina Jolie a Brad Pitt - ti se v natáčení filmů střídají, takže často můžou být spolu."

Zdroj blízký Kristen nedávno řekl serveru Showbizspy.com: "Kristen je jako uzlíček nervů. Přežívá na cigaretách, energickém drinku Red Bull bez cukru a občasném sáčku bramborových lupínků. Ukryla se v losangelském domě jejího kamárada, vypadá bledě a vyčerpaně. Když se jí někdo snaží přinutit, aby snědla alespoň malou misku polévky, tvrdí, že právě něco snědla (což není pravda), nebo je jí špatně od žaludku, a stejně by v sobě nic neudržela."

•Kopíruj se zdrojem•

The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2 - Still

29. srpna 2012 v 12:00 The Twilight Saga: Breaking Dawn Part 2 - Stills
Koukejte, koukejte, další still z 'Breaking Dawn; Part 2'. :)

image host image host image host image host

•Kopíruj se zdrojem•


In Los Angeles - August 20, 2012

21. srpna 2012 v 11:52 Candids 2012
Po dlouhé době se nám Kristen ukázala venku (a já jí ráda vidím) v Los Angeles 20.8. :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Kristen Stewart po rozchodu: Red Bull a cigarety

20. srpna 2012 v 15:03 Articles
Se zničenou herečkou, jejíž skoro čtyřletý vztah s hereckým kolegou Robertem Pattinsonem skončil kvůli aférce s ženatým režisérem jejího filmu 'Sněhurka a lovec' Rupertem Sandersem, to podle přátel nevypadá dobře.
Zdroj řekl serveru Showbizspy.com: "Kristen je jako uzlíček nervů. Přežívá na cigaretách, energickém drinku Red Bull bez cukru a občasném sáčku bramborových lupínků. Ukryla se v losangelském domě jejího kamárada, vypadá bledě a vyčerpaně. Když se jí někdo snaží přinutit, aby snědla alespoň malou misku polévky, tvrdí, že právě něco snědla (což není pravda), nebo je jí špatně od žaludku, a stejně by v sobě nic neudržela."

Zdroj dodal: "Kristen trpí, sáhla si na úplné dno. V mnoha směrech. To, že žije z cigaret a Red Bullu, je způsob, jak se trestá."

Kristen se od červnového rozchodu drží stranou. Zrušila svoji účast na MTV Video Music Awards, kam byla pozvaná spolu s Robertem, i účast na premiéře jejího posledního filmu 'On the Road' v Londýně.

Robert se už mezitím několikrát v televizi objevil, aby propagoval svůj nový film 'Cosmopolis'. Jakýmkoliv otázkám směřujícím ke Kristen se ale vyhýbal.

Roberta se v show 'Good Morning America', kde právě dostal krabici svých oblíbených cereálií Cinnamon Toast Crunch, zeptali, co by si přál, aby jeho fanoušci věděli o jeho soukromém životě.
Robert odpověděl: "Mé fanoušky zajímá... tak trochu cokoliv. Um, byl bych rád, kdyby moji fanoušci věděli, že cereálie Cinnamon Toast Crunch mají jen 130 kalorií na porci."
Robert pak dodal: "Tak trochu všechno, co teď vychází z mojí pusy, je vedlejší."

Kristen je prý v šoku, že veřejnost z podvádění obviňuje jenom ji, a vůbec ne mnohem staršího ženatého Ruperta Sanderse, který má dvě děti. Kristen ví, že udělala chybu, ale má pocit, že to, že i Rupert podváděl, nikoho nezajímá. Kristen se prý bojí, že jí její aférka zničila kariéru na celý život.

•Kopíruj se zdrojem•