Březen 2013

Lovestory Pokračuje - Edward a Bella Jsou Spolu!

27. března 2013 v 16:12 Articles
No dobře, ne úplně Edward a Bella, ale jejich filmoví představitelné - Robert Pattinson a Kristen Stewart!

Na světě jsou holt dvojice, které k sobě patří. Jednou z nich nejspíše tvoří Robert Pattinson a Kristen Stewart! Lásku jako trám překazila nevěra Kristen s režisérem Rupertem Sandersem. Zpočátku se sice zdálo, že ji Robert vydýchá, ale nakonec se odhodlal k činu a se svojí přítelkyní se rozešel. Poslední dva měsíce pak strávil v Austrálii, kde natáčel nový film "The Rover". Po návratu do L.A. ale vše nasvědčuje tomu, že se tenhle "pár" dal znovu dohromady!

Co říká blízký přítel páru? "Kristen a Rob momentálně snad ani nemohou být šťastnější! Užívají si toho, že jsou po dlouhé době spolu. Robert úplně zasypal Kristen láskou! Moc mu scházela a je to na něm vidět. Myslím si, že ten vztah teď bude silnější, než kdy dřív!"

Šestadvacetiletý rodák z Londýna už dříve řekl, že využije dvouměsíční pracovní výlet do Austrálie k tomu, aby se rozmyslel, jestli to má s Kristen ještě cenu. Vypadá to tedy, že už se rozhodl a pro dvaadvacetiletou herečku to je to nejlepší možné rozhodnutí! Od té doby, co se Rob od "protinožců" vrátil, tráví s Kristen všechen čas. Před pár dny si spolu zašli i na romantickou večeři a drželi se za ruce :) "Ano, Rob přijel a první osobou, se kterou se chtěl setkat, byla Kristen. Těšil se samozřejmě i na jejich psy (Beara a Bernieho)," dodal zdroj.

•Kopíruj se zdrojem•

Out in LA - March 22, 2013

25. března 2013 v 19:57 Candids 2013
22.3. se Kristen ukázala venku v LA s Robertem Pattinsonem. :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.comKids Choice Awards

24. března 2013 v 11:32 Appearances 2013
Kristen se 23.3. objevila na 'Kids' Choice Awards 2013 v Los Angeles. Kristen taky vyhrála (to bylo jasné..:D) v kategoriích 'Favorite Movie Actress' za film 'Twilight Saga; Breaking Dawn - Part 2' a 'Favorite Female Buttkicker' za film 'Snow White and the Huntsman'. :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

11.3. 2013 - 17.3. 2013

21. března 2013 v 18:20 Statistics
Navstevnost za minuly tyden (11.3. 2013 - 17.3. 2013) je:

Pondeli: 3
Utery: 2
Streda: 5
Ctvrtek: 5
Patek: 8
Sobota: 7
Nedele: 9

Celkem: 39

"Sun Times" Interview

19. března 2013 v 18:50 Interviews
"Lidské bytosti jsou jen zvířata," říká Kristen Stewart. "Je to o divokém žití a mačkání každé kapky ze života, a nepopírání, žádných aspektů."

Přes její vrcholy a pády v osobním životě, Stewart, nemluví o sobě nebo jakémkoliv dramatu, který jí je přisuzován v bulvárních titulcích. Místo toho, dumala nad jejími přímými scénami v "On the Road".

"Tolik se jasně ilustruje přes její sexualitu v jejím filmu," říká Stewart o své postavě Marylou. "Ale nebylo tam nic o tom, že by se to zdálo bezdůvodné. Vypadalo to tak nutně. Nebylo tam prostě pochyb, že je to více sexuální role."

Na základě klasické knihy Jacka Kerouaca, je tato adaptace o mladém spisovateli jménem Sal Paradise (Sam Riley), jehož život se změní naruby během výletu přes státy s Deanem Moriartym (Garrett Hedlund), a jeho přítelkyní, Marylou.

"Je to velmi oddaný umělec," říká Hedlund o práci se Stewart. "Přečetla si tuto knihu v 15 a zasekla se tímto projektem. Znamenalo to pro ni hodně."

Po bouřlivém roce 2012, který přinesl její finální díl "Twilight Sagy", kde si zahrála jako Bella, Stewart nyní říká, "Všechno dělám správně. Ne, vlastně všechno dělám dobře. Jsem šťastná. "
Out And About In West Hollywood

17. března 2013 v 12:45 Candids 2010
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

•Kopíruj se zdrojem•

Arriving Back In LA

17. března 2013 v 12:41 Candids 2010
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

•Kopíruj se zdrojem•